ZAREZERWUJ

Najważniejsze informacje:

 • Doba hotelowa: od 14:30 do 12:00
 • Sprzątanie pokoi: 9:00-16:00
 • Akceptujemy psy o wadze do 5 kg.
  Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.
 • Śniadania dla gości hotelu:
  Pon.-Pt. 7:30-10:30, Sob.-Niedz. 7:30-11:000
 •  Obiady dla gości hotelu:
  Codziennie 13:00-16:00

Nasz hotel

Pięciogwiazdkowy GrandHotel Tiffi położony jest w samym sercu Iławy nad brzegiem Jeziorak – najdłuższego jeziora w Polsce. Kucharze z Włoch i Tajlandii gwarantują niezapomniane wrażenia kulinarne i oryginalne potrawy, a prawdziwą perłą tego miejsca jest Tiffi Spa Dharma z terapeutkami z Tybetu, Indii i Bali oraz paletą zabiegów orientalnych i ajurwedyjskich. Strefa dla dzieci Tiffilandia zapewni rozrywkę dla najmłodszych pod opieką zespołu animatorek. Dojazd do Iławy ułatwia nowoczesny pociąg pendolino (1h40min z Warszawy, 55min z Gdańska).

FILM Z DRONA
FILM PROMOCYJNY

Restauracja
Własna przystań
Tarasy widokowe
Klimatyzowane
pokoje
Sale
konferencyjne
SPA

Pokoje

GrandHotel Tiffi oferuje 155 klimatyzowanych pokoi i apartamentów w 4 kategoriach,  w tym 2 pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Jednocześnie możemy podjąć 420 Gości. Wyjątkowy design dzieła Fangora i fotografie Szymona Brodziaka nadają niepowtarzalny charakter każdemu wnętrzu. Wybierając pokoje z widokiem na jezioro podziwiać możecie Państwo malowniczą panoramę jeziora Jeziorak, która stanowi wizytówkę naszego obiektu. W każdym z naszych przytulnych wnętrz odnajdziecie Państwo atmosferę relaksu i gwarancję wypoczynku. Recepcja hotelu jest czynna całą dobę, a obsługa zawsze do Państwa dyspozycji.

Zatrzymaj się na dłużej w GrandHotel Tiffi.

Apartamenty

Apartamenty są częścią kompleksu na którym znajduje się hotel 5*****, który może zagwarantować nie tylko rekreację, ale też rozrywkę i dostępność wielu usług. GrandHotel Tiffi funkcjonuje niezależnie od pory roku, posiada SPA i Wellness z basenami, strefę fitness a także restaurację, bar oraz wspaniałą strefę zabaw dla dzieci.